Brillantring
Weißgold 585, Kulturperle, Brillanten und 1 Achtkantdiamant zus. ca. 0,50 ct, RW 519,4 g, GEbrauchsspurenøg9
Expert: Karl Eidelpes Karl Eidelpes
04.07.2012 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.07.2012 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 23.06. - 03.07.2012 |